2 грудня Новотроїцька ЗОШ І-ІІІ № 4 ступенів взяла участь в онлайн мастер-класі - «Чисте сяйво доброти» від Волноваського БДЮТ. У дистанційному режимі, під керівництвом працівників БДЮТ виготовили чарівного Ельфа, який стане гарною прикрасою новорічної ялинки.

Урок демократії

Урок демократії в Новотроїцькій ЗШ № 4 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», який відбувся 20 лютого 2020 року.
Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави, які захищали ідеали демократії , обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів

в Новотроїцькій ЗШ І-ІІІ ст.N4

15 лютого - 31 рік із дня виведення обмеженого контингенту військ із Афганістану. Пам'яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам'яті всіх, чиї серця обпалила та війна, та наперекір всьому вони залишилися живими та живуть поруч з нами в Новотроїцькій ЗШ І-ІІІ ст. N4 проходять заходи вшанування всіх воїнів-інтернаціоналістів.

В одну із цих трагічних сторінок вписане ім'я і нашого колишнього учня - Мітєва Олександра Степановича, який народився 7.06.1962 року, закінчив з відзнакою школу, Суворовське та загально-військове училища у м.Київ. Був призваний на службу в Афганістані і трагічно загинув 2.03.1985 року.

Поховали його 9.03.1985р. на рідній землі, був нагороджений орденом Червоної Зірки посмертно за мужність та героїзм.

Пед. колектив школи, учні та жителі селища завжди пам'ятають про подвиг земляка.

13 лютого 2020 року в Новотроїцькій ЗШ І-ІІІ ст.N4 біля встановленої на школі меморіальної дошки Мітєву О.було проведено мітинг вшанування, який також відвідала делегація з м.Волноваха воїнів-афганців, представників РДА, УОСМС на чолі з головою Волноваської РДА Олександром Капітоненком

Після мітингу були покладені квіти до пам'ятника О.С.Мітєва на кладовищі, де він похований.

До нашої школи завітали гості

Ми часто чуємо такі слова як: «мені все одно», «сам винен», «мене це не цікавить» -це все говорить про байдужість людини. Все частіше замислюємося про те, що люди почали агресивно реагувати на інших людей, на світ і доброта вже починає відходити на задній план. Байдужа людина перш за все байдужа до самого себе. Вона рідко зізнається в тому, що байдужий до всього, але її ставлення до оточуючих буде проявлятися в байдужості. Коли в серці людини осідає байдужість, він з часом перетворюється черствого і бездушну особу.

Сьогодні до нашої школи завітали гості - Міжнародний медичний корпус у співпраці з Волноваським БДЮТ із своєю соціально-публіцистичною виставою для учнів 5-11 класів "Зупиніть потяг байдужості"

День Соборності України

22 січня - День Соборності України. Це свято рідного краю, свято рідної держави. Саме в цей день учні нашої школи підготували урочисту лінійку, на якій згадали тих героїв, які боролися за об’єднання усіх національно-демократичних сил українства, хто словом і ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу. Вихованці школи прийняли активну участь у виставці малюнків «Україна Єдина!». Учні 5 класу відвідали міську бібліотеку, де ознайомилися з історією становлення Соборності та прийняли активну участь у грі-квесті «Єдина та незалежна». У 10 класі з нагоди сторіччя з дня проголошення Акту злуки всіх українських земель було організовано перегляд документальних фільмів та історичних хронік.
Ми пишаємося ,що ми – українці! Віримо,що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною.

Привітання Д.М. Лубінця

Сьогодні, 04.01.2019 р., команда народного депутата України

Д.М. Лубінця привітала учнів нашої школи із прийдешніми святами. Гості привезли із собою подарунки: для учнів 1-Б класу - ноутбук, якого їм не вистачало, іншим діткам - солодкі подарунки.
      Гостей привітав Дідусь Мороз. Учениця 4-А класу, Ніколаєва Ганна, подарувала гостям свою чудову поробку.
Учні з радістю співали пісні, розповідали вірші, вітали гостей веселим танком.